Öveçler Sony Vaio Servisi

Bilgisayar markası deyince akla ilk gelen isimlerden biri Sony Vaio markasıdır. Sony Vaio markası bugüne kadar kaliteli ürünler vererek tüketicilerin gözüne girmeyi başarmıştır. Tüketicilerin en çok memnun olduğu markalardan biri olarak teknik servis konusunda da başarıya ulaşmıştır.

Sony Vaio ürettiği şık ve zarif bilgisayar modelleriyle herkesin sahip olmak istediği özelliklere sahiptirler. Öveçler Sony Vaio servisi olarak bu ürünlerin her türlü bakım ve onarımını yapmakla sorumluyuz. Uzman kadromuz ile her türlü bilgisayar arızalarının üstesinden gelmekteyiz. Servisimize gelen müşterilerimizi bekletmeden kısa sürede yaptığımız bakım ve onarımlarımızla bilgisayarlarınızdaki tüm sorunları çözmekteyiz. Bilgisayarlarınızın yedek parçalarını servislerimizden temin edebilirsiniz.

Ayrıca kullandığımız tüm yedek parçalarımız orijinal olup bilgisayarlarınıza zarar vermeyecek niteliklere sahiptirler. Öveçler Sony Vaio servisimize getirdiğiniz bilgisayarların arıza tespiti yapılırken hiçbir ücret alınmamaktadır. Arıza tespiti yapıldıktan sonra tamir ücretini belirleyerek siz değerli müşterilerimize bilgi veririz. Sizi bilgilendirdikten sonra onay verirseniz tamir işlemlerine başlarız. Verdiğimiz hizmetler ve parça değişimlerimiz garanti kapsamındadır. Sizlere en az 3 ay garanti imkânı tanımaktayız.

Öveçler Sony Laptop servisimizde her türlü yedek parçaya rastlayabilirsiniz. Bilgisayarlarınız için önemli olan şarj cihazları sürekli olarak servisimizde bulunmaktadır. Ankara’nın en büyük servisine sahip olan öveçler Sony Vaio servisimizde bilgisayarlarınız için her türlü hizmeti vermeye çalışmaktayız. Deneyimli, işlerinde uzaman kadromuzla her zaman hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bilgisayarlarınızın her türlü sorununa çözüm arayan servisimiz en kısa sürede sorunlarınızı halletmeye çalışmaktadır. Hard disk değişimi, ana kart, ekran kartı, batarya değişimi gibi işlemleri en fazla 20 dakikaya halletmekteyiz. Cihazlarınızı tamir ettikten sonra bilgisayarlarınızı bundan sonra nasıl kullanacağınız konusunda sizleri kısa olsa da bilgilendirmekteyiz. Sony Vaio servisi bilgisayarlarınızın her sorununda yanınızda olmaya devam edecektir.